«

»

Květen 2017: Jak na lepší kompozici fotek? Nová e-kniha je zde!

Milí čtenáři a fotografové!

dnešek je pro mne obzvlášť příjemným dnem, protože vám po půl roce psaní můžu oznámit vydání nové e-knihy. A zpráva je to o to radostnější, že téma knihy jsem zvolila tentokrát takové, které se bude hodit úplně všem bez rozdílu. Je totiž o fotografické kompozici!

Obsah

O čem je nová e-kniha?

Kniha se jmenuje jednoduše Fotografická kompozice od A do Z. Neprobírám v ní nastavení fotoaparátu ani mnoho technických detailů, ale soustředím se na estetickou stránku focení – tedy harmonickou kompozici. Proto si ji oblíbí každý bez ohledu na to, jestli fotí pokročilou zrcadlovkou anebo třeba mobilem! Pokud máte pocit, že vás brzdí na cestě ke krásným snímkům právě technické znalosti nebo fotoaparát samotný, tak kompozice je právě tím správným způsobem, jak vylepšit vaše snímky navzdory zmíněným nedostatkům!
Detaily o knize a ukázkové stránky najdete zde: Dozvědět se více o knize.

Kompozice fotografie - ukázka

Pokud vás zajímají technické základy focení – expozice, světlo v krajině, nastavení fotoaparátu a různé příslušenství, pak se podívejte i na ostatní e-knihy z produkce jaknafoceni.cz:

S vydáním nové knihy jsem zároveň i aktualizovala článek o kompozici fotografie, který si po pěti letech zasloužil nové a lepší fotky a celkové vylepšení.

Čtěte více =====> Kompozice fotografie.

Newslettery

V záplavě emailů, které nám zahlcují online schránky, jsem vděčná za Váš zájem! Pokud se chcete ke starším newsletterům vracet, nemusíte hledat mezi emaily. Newslettery totiž nově najdete v rubrice, která je přímo v menu webu pod Newsletters.

Aktuální online kurzy focení

Jako vždy vás na závěr chci ještě informovat o online vysílání fotografických kurzů, kde jsou pro vás v následujících dnech a týdnech připravena mnohá témata. Sledovat je můžete vždy v určený čas zde: Online kurzy focení.

  • Capture One – barevné úpravy – Úterý, 16. Květen 2017 – 18:30
  • Letní fotografie a fotky z dovolené – Úterý, 23. Květen 2017 – 18:30
  • Kurz pózování – Úterý, 30. Květen 2017 – 18:30
  • Kurz fotografování a natáčení pomocí dronů pro začátečníky – Úterý, 6. Červen 2017 – 18:30
  • Fotografování: podnikáme aneb vydělávejte tím co Vás baví – Úterý, 13. Červen 2017 – 18:30
  • Portrét v exteriéru – Úterý, 20. Červen 2017 – 17:00
  • Úvod do světa 3D grafiky – Úterý, 27. Červen 2017 – 18:30

Krásný květen!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>