Online kurzy focení – Kurzy živě

Vážení a milí fotografové!

JakNaFoceni.cz ve spolupráci s Kurzyzive.cz vám přináší jedinečnou možnost zdokonalit své fotografické umění a přiučit se od profesionálů přímo z fotografického studia!

Obsah

Online kurzy v přímém přenosu

Nabídka online kurzů fotografie funguje tak, že každý kurz můžete sledovat vždy jednou online v přímém přenosu zdarma. Poté je každý kurz dostupný kdykoliv ke stažení za poplatek v e-shopu na odkazu Kurzyzive.cz – fotografické kurzy. Ve dni, kdy se kurz vysílá, si ho můžete vždy do půlnoci zakoupit za zvýhodněnou cenu.

Na stránkách Kurzyzive.cz naleznete mnohé další zajímavé kurzy nejen z oblasti fotografie. Prozkoumejte jejich nabídku a možná tam najdete něco, co vám zatím na JakNaFoceni.cz chybí.

Sleva na fotokurzy

Kurzyzive.cz nachystaly exkluzivně pro čtenáře JakNaFoceni.cz SLEVOVÝ KUPON na 10% slevu na jakýkoliv fotografický kurz z jejich široké nabídky videokurzů: Kurzyzive.cz – fotografické kurzy.

Pro SLEVOVÝ KUPON MNE, PROSÍM, KONTAKTUJTE na lenka@jaknafoceni.cz a já vám jej obratem zašlu.

Aktuálně: Kurzy, které můžete v následujících týdnech očekávat

Všechny budou ke shlédnutí přímo ZDE v okně živého vysílání. Do půlnoci vysílacího dne je možné si kurz zakoupit vždy za zvýhodněnou cenu!

  • Program kurzů na rok 2019 se chystá………

Proběhlé kurzy:

Ovládání zrcadlovky

Ateliér & lidé

Dětská a rodinná fotografie

Dvoudílný kurz s Lucií Maršíkovou – nejen skvělou fotografkou, ale i dobrou lektorkou. To ostatně dokládá i ukázkové video.

Kurzy zakoupíte ZDE.

Portrét ve fotografii pro začátečníky

Portrétní fotografie je jednou z nejoblíbenějších a nejoceňovanějších fotografických disciplín. Jak začít fotit portrét, především v interiéru/atelieru se dozvíte v tomto základním kurzu Portrét ve fotografii pro začátečníky s Karlem Pobříslem.

Kurz zakoupíte ZDE.

Kurz pózování

Jedním z hlavních klíčů pro dobrou portrétní fotografii je správné pózování modelu. Ať se zabýváte fotografováním komerčně nebo pro zábavu, jistě většinou nefotíte profesionální modelky a modely. O to více je důležité umět pracovat s modelem tak aby Vaše výsledné fotografie byly co nejlepší.

Kurz je ke koupi ZDE.

Ovládněte umění fotomakeupu

Kurz je určen náš kurz pro začínající i pokročilé fotografy/ky a modelky, kteří by rádi sami vytvářeli dokonalou vizáž a stali se nezávislými na službách vizážisty. Tím můžete značně ušetřit, což se v začátcích hodí.

Kurz zakoupíte ZDE.

Svícení v atelieru

18.6. proběhl kurz pro pokročilejší fotografy o tom, jak svítit v ateliéru či interiéru, jakou techniku použít a zkrátka vše, co vede k profesionální portrétní či modelingové fotografii. Podle Kurzy živě patrí tento kurz mezi ty nejoblíbenější a nejlépe hodnocené.

Kurz zakoupíte ZDE.

Světlem křížem krážem

Během tohoto kurzu budete doslova koukat pod ruce portrétnímu fotografovi Antonínu Lavrenčíkovi. Profesionální fotograf vám v kurzu poodhalí svůj přístup k světlu, pózování a komunikaci s klientem.

Kurz zakoupíte ZDE.

Základy ovládání atelieru

Velmi informativní kurz o ateliérovém vybavení a o tom, jak jej ovládat. Kurz vede známý moderátor všech zdejších talkshow a kurzů – Tomáš Macek.

Kurz zakoupíte ZDE.

Základy ovládání fotografických blesků

Ovládat fotografické blesky je celá věda! Tento kurz je určen všem těm, kteří se chtějí naučit efektivněji pracovat s bleskem či soustavou blesků. Zejména tedy pro milovníky portrétní fotografie či produktové fotografie.

Více o kurzu a o lektorovi, kterým je fotograf Eduard Jahelka, se dozvíte a kurz koupíte ZDE.

Jak na domácí ateliér

Příklady a tipy na focení produktů a portrétů v domácím prostředí vám přináší fotograf Ed Jahelka. 

Kurz je ke koupi ZDE.

Musím ale přiznat, že tento kurz mi nepřišel zas tak informativní. Pro všechny, kdo toužíte po vážnějším ateliérovém focení, určitě si vyberte z ostatních kurzů týkajících se ateliérového focení, portrétní nebo reklamní fotografie.

Fotografický akt

Exkluzivní téma, které ještě chybělo ve sbírce „kurzy živě“. Je to vrchol umělecké fotografie, navíc kurz vede osvědčený lektor Karel Pobříslo.

Kurz je ke koupi ZDE.

Kurz focení miminek

Velmi informativní a výborně připravený kurz Lucie Maršíkové s opravdu názornou praktickou ukázkou, která se neobešla bez malého překvapení :). Osobně se mi tento kurz velmi líbil a doporučuji ho každému, kdo se o tuto oblast focení zajímá a přemýšlí, že by se jí do budoucna živil.

Kurz zakoupíte ZDE.

Kurz focení newborn proběhl 7. května – níže video s představením fotografky a lektorky tohoto kurzu.

Základní svatební kurz pro fotografy

Na čtvrtek 26. března od 18:30 pro Kurzyzive.cz přichystaly opravdovou lahůdku a praktický kurz: Focení svateb od základů s profesionální svatebním fotografem Petrem Peluchou. Kurz opravdu pokryl od A do Z vše ohledně focení svateb od teorie po praxi.

Zakoupit ho můžete ZDE.

Kurzy počítačových úprav fotografií

Photoshop nejen pro fotografy přírody

Zasvěcený a skvělý fotograf Petr Bambousek učí Photoshop na příkladech fotografií zvířat. Během kurzu se vždy dozvíte něco navíc nejen o úpravě fotek, ale i o této překrásné disciplíně fotografie. Petr Bambousek je jedním z nejlepších lektorů, které jsem měla možnost sledovat prostřednictvím Kurzů živě.

Kurz je ke koupi ZDE.

Ukázka z kurzu:

Rychlé a efektivní úpravy fotografii ve Photoshopu

Na kurzu pro milovníky portrétní fotografie se dozvíte, jak fotit tak, aby následné úpravy byly co nejrychlejší. Lektorka kurzu Vám ukáže snadný postup retuše a úprav portrétních fotografií, aby dostaly ten pravý punc profesionality.

Kurz je ke koupi ZDE.

Jak vytvořit dramatickou scénu ve Photoshopu

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vytvořit dramatické světlo ve vašich fotkách a povznést je tak na úplně novou úroveň? Pak je tento tříhodinový kurz určen právě pro vás! Naučíte se například jak přidat novou oblohu k fotce krajiny, jak používat speciální štětce pro vytvoření světla, jak vytvořit vinětaci, jak aplikovat textury, jak změnit barvu světla atd.

Kurz je k zakoupení ZDE.

Nik collection s Petrem Bambouskem

Na základě velkého zájmu o kurzy Petra Bambouska, Kurzyzive.cz uspořádaly další živý kurz úpravy fotek, tentokráte s pluginy Nik collection. Během kurzu fotograf a lektor v jedné osobě prošel všech 7 pluginů, proto za jednu cenu dostanete velmi široký přehled o užitečnosti tohoto softwaru na rychlou úpravu fotek.

Kurz je možné zakoupit ZDE.

Ukázka z kurzu:

Adobe Photoshop Lightroom s Petrem Bambouskem

Adobe Lightroom používám k úpravě fotografií již nějakou dobu. Fotky z mých fotogalerií jsou upravované právě pomocí tohoto programu. Moje rada pro začátečníky? Zapomeňte na složitý Photoshop a pořiďte si Lightroom (za desetinásobně nižší cenu). Tento kurz Vám dozajista pomůže se rozhodnout anebo s tímto programem rovnou začít pracovat (stáhněte si třeba zatím Trial verzi).

Kurz je nyní k zakoupení ZDE.

Vysílání bylo možné sledovat ve čtvrtek dne 15.1.2015 od 18:30 přímo zde v článku v pohodlí Vašeho domova. Kurz jsem měla možnost sledovat ve studiu a byl moc přínosný.

Ukázka z kurzu:

Adobe Photoshop pro fotografy od úplného začátku

Editace digitálních fotografií je v dnešní době již nezbytnou součástí znalostí každého dobrého fotografa. Tento kurz, jehož natáčení jsem měla možnost se zúčastnit, byl užitečný a informativní. Lektor, Karel Pobříslo naučil diváky kouzlit s Photoshopem. Kurz je nyní kdykoliv k zakoupení v e-shopu Kurzyzive.cz, stejně jako mnoho dalších, již odvysílaných kurzů z jejich široké nabídky.

Pro opětovné shlédnutí (zakoupení) kurzu klikněte na odkaz: Kurz Adobe Photoshop pro fotografy.

Ukázka z kurzu:

Další témata

Kurz focení Iphonem

Hodně zajímavé téma, které se stále více dostává do povědomí každého z nás díky tomu, jak technika pádí vpřed.

Kurz zakoupíte ZDE.

Fotografování Iphonem proběhlo 23.dubna – níže video s představením lektorů a náplně tohoto kurzu.

Svícení v produktové fotografii

Tento kurz vedl pan Vít Mádr (www.studiomadr.cz), který učil práci v ateliéru a produktovou fotografii i . Proto ho můžu sama vřele doporučit jako velmi fundovaného a trpělivého učitele a také velmi příjemného člověka. Osobně se mi od něj nejvíce líbí jeho fotografie a detaily jídla. Jeho výklad se velmi příjemně poslouchá. Ne nadarmo je hodnocen mezi nejzdařilejšími kurzy.

Kurz je ke koupi ZDE.

Reklamní fotografie od začátku do konce

Téma Reklamní fotografie je jedním z nejžádanějších. S lektorem Edem Jahelkou si ukážete úplně celý proces fotografování reklamní fotografie. Od zadání, vymýšlení, přípravy a výběru materiálu, scény, světel, přes focení až po postprodukci finální fotografie.

Kurz je ke koupi ZDE.

Kalibrace a správa barev nejen pro fotografy

Co je to barevný prostor, kalibrace monitoru či jak připravit fotografie k tisku tak, aby jejich barvy odpovídaly barevným úpravám, které jsme učinili, na to se snaží odpovědět kurz Kalibrace barev. Užitná hodnota pro fotografy mi nepřišla příliš velká, sama jsem si z kurzu mnohé neodnesla. Lektor byl nicméně velmi erudovaný a kurz měl dobře připraven, i když příliš teoreticky, takže bych ho doporučila spíše zájemcům o grafiku.

Kurz je ke koupi ZDE.

Další kurzy se zde budou pravidelně objevovat! Pokud chcete být informování o dalších živých přenosech na JakNaFoceni.cz, sledujte tyto stránky nebo se staňte fanoušky JakNaFoceni.cz na Facebooku.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>