E-knihy ke stažení

Milí čtenáři a fotografové!

V těchto knihách najdete podrobný návod, jak vylepšit svoje fotografie! Prostřednictvím mnoha užitečných rad a ilustračních příkladů si i vy brzy vytrénujete fotografické oko!

Možná si myslíte, že je nemožné docílit dokonalých fotek a že se někteří fotografové s fotoaparátem na krku zřejmě narodili a jiným že naopak nebylo shůry dáno. V článcích na webu i v knihách vás chci přesvědčit o tom, že zlepšit se může opravdu každý! Zjistěte více o tom, jak vám mohou následující e-knihy pomoci dovést vaše fotografie k dokonalosti!

Fotíme venku I: Doma i na dovolené Aneb Jak fotit dobře v každé roční době

E-kniha-Fotime-venku do clankuPrvní díl Fotíme venku: Doma i na dovolené Aneb Jak fotit dobře v každé roční době je určen všem začátečníkům a mírně pokročilým. Dozvíte se v něm o základním nastavení puzzle expozice: Clona, čas, ISO.

Jak už vyplývá z názvu, po úvodní teorii expozice si na celkem 80 stránkách přečtete, jak fotit v různých světelných podmínkách každé denní a roční doby. Nemusíte se proto zříkat focení třeba ani v mlze!

Kniha obsahuje šest bonusových kapitol, které vás seznámí s tím, jak vznikla fotografie na obálce knihy, jak fotit siluety nebo jak jsem fotila fotku kapky na hlavičku webu.

Pro koupi knihy, mi napište na email: lenka@jaknafoceni.cz

Kompletní popis, obsah, ukázky fotografií i stránek knihy a také ohlasy čtenářů si přečtete zde: Dozvědět se více!

Fotíme venku II: Doma i na dovolené. Pokročilé techniky focení

Fotime-venku-II front page promoNa první díl knihy navazuje díl druhý s názvem: Fotíme venku II: Doma i na dovolené. Pokročilé techniky focení.

Kniha je určena všem zapáleným fotografům, kteří si jsou vědomi toho, že je neustále co zlepšovat a kam se posouvat v cestě za „dokonalými snímky“. Proto se na více než 100 stranách dozvíte spoustu informací o používání filtrů, o ostření, bodovém měření expozice a mnoho dalších tipů.

Součástí knihy je i sedm bonusových kapitol s obzvláště atraktivními tématy z praxe. Chtěli byste se dozvědět, jak „rozmazat mraky“, udělat v poledne noc nebo vše o mé fotografické výbavě?

Pro koupi knihy, mi napište na email: lenka@jaknafoceni.cz

Kompletní popis, obsah, ukázky fotografií i stránek knihy si přečtete zde: Dozvědět se více!

Takže ať už fotíte na dovolené nebo jen za humny, obě knihy vám pomohou k větší spokojenosti s vašimi snímky!

BONUS: Fotíme venku: Od teorie k praxi

Fotime-venku-bonus webKniha Fotíme venku: Od teorie k praxi. 10 ukázek práce nejen se světlem je bonusem zdarma při zakoupení obou předchozích knih nebo je i k zakoupení zvlášť.

Tato stručná e-kniha představuje praktický doplněk ke zmíněným dvěma předchozím dílům, který v 10 kapitolách předvádí vždy s pomocí jedné špatné fotografie „jak nefotit“. Na následující straně uvádí vše do pořádku díky lépe nafocenému snímku. Doplňkem k těmto fotografiím je samozřejmě srozumitelný text s parametry nastavení fotoaparátu.

V knize si tedy prohloubíte mnohé z toho, co již víte, přesto se s ní jistě nudit nebudete. Obsahuje tipy nejen ohledně využití světla v krajině, ale také o nastavení fotoaparátu, expozici, kompozici i využití příslušenství.

Pro koupi knihy, mi napište na email: lenka@jaknafoceni.cz

Popis, obsah, ukázky fotografií i stránek knihy je zde: Dozvědět se více!

Kompozice fotografie od A do Z

Kompozice fotografieZnalost pravidel kompozice by neměla uniknout žádnému zájemci o pěkné a působivé snímky. V knize Kompozice fotografie od A do Z, která je určená skutečně všem, vás naučím, jak pohlížet na fotografický záběr z hlediska jeho jednotlivých prvků a částí tak, aby co nejlépe ladily dohromady.

První část knihy patří výběru hlavního motivu a také dalších důležitých částí obrazu – popředí a pozadí. Hned poté vám povím o tom, jak jednotlivé prvky co nejlépe poskládat tak, aby působily co nejharmoničtěji.

Řeč bude nejen o známém třetinovém dělení obrazu, ale také o významu výběru ohniskové vzdálenosti, stanovišti snímání nebo působení barev nebo o eleganci linií v obraze.

Pro koupi knihy, mi napište na email: lenka@jaknafoceni.cz

Detailní popis, obsah a ukázkové stránky najdete zde: Dozvědět se více!

DÁREK KE KAŽDÉ KOUPI – E-book Začněte konečně fotit

Milí čtenáři, představuji vám e-book, který vám vysvětlí to nejzákladnější nastavení fotoaparátu a tím jsou expoziční režimy P, A (Av), S (Tv), M. Jak a proč je používat a pro kterou situaci se každý z nich hodi, to se dozvíte v e-knize

EXPOZIČNÍ REŽIMY: Začněte opravdu fotit.

Pokud s focením začínáte, je to určitě tento e-book, kterým byste měli začít. E-book má 20 stran a získáte jej zdarma ke koupi každé z výše uvedených e-knih.

Obsah a ukázkové stránky najdete zde: Dozvědět se více!

 

 

 

 

=> Můžete si koupit všechny e-booky za zváhodněnou cenu 587,-Kč <=

Pro koupi knihy, mi napište na email: lenka@jaknafoceni.cz

 

2 comments

 1. Magdaléna Malichová

  Vážená paní Smolinská!
  Som vedúcou fotoklubu Junior v Centre voľného času v Prievidzi. Čas od času sledujem Vašu stránku.
  Jednu Vašu knihu – Fotíme venku doma i na dovolené už máme- z roku 2013. No a dnes som po dlhšom čase
  opäť „nalistovala “ Vašu stránku a máte tam veľa zaujímavých ponúk:
  Kompozice fotografie od A do Z, Fotíme venku II, Začnete opravdu fotiť- expoziční režimy, no a našla som
  aj „Slovník fotografických pojmú“.Prosím Vás, napíšte mi koľko, ktorá kniha stojí. Dohodnem s vedením
  nášho zariadenia a deťmi, či by sme ich mohli zakúpiť.
  Pokiaľ máte ešte ďalšie, potom mi pošlite cenovú ponuku na všetky knihy.
  Ďakujem.
  S pozdravom „DOBRÉ SVETLO“ Magdaléna Malichová

  1. LenkaS

   Dobrý den paní Malichová,

   napíši Vám vše do emailu.

   Dobré světlo i Vám,

   LenkaS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>