Fotíme venku: Od teorie k praxi

Milí čtenáři,

představuji vám knihu, kterou si zamilujete. Je totiž nesmírně stručná! Pročtete ji za den, ale používat ji budete po celý rok. Tím jsem si jistá. Fotíme venku: Od teorie k praxi obsahuje 10 ukázek práce nejen se světlem je doplňkem ke dvěma dílům e-knihy Fotíme venku. Prostřednictvím porovnání špatných a dobrých fotografií a detailním popisem postupů si upevníte vaše teoretické znalosti a převedete je snáze do praxe.

Stáhnout knihu ZDARMA jako BONUS

Tato kniha je zdarma pro všechny ty, kteří si koupili nejprve oba díly Fotíme venku*. V každé z obou knih naleznete na poslední stránce polovinu hesla (platí pro knihy zakoupené po 15.9.2016) nebo heslo zašlu na Váš email. E-book si stáhnete ZDE**:

* Pokud jste si tento bonus zakoupili dříve, než oba díly Fotíme venku, prosím vězte, že kompenzace tohoto nákupu formou navrácení peněz nebo jakýchkoliv následných slev není možná.

* Oba díly Fotíme venku není třeba kupovat najednou, avšak pro snadnou identifikaci je nutné nákupy provést ze stejného emailu.

** Pokud jste si zakoupili obě knihy, ale heslo nenašli uvnitř knih ani jej neobdrželi emailem, prosím kontaktujte mne a já to napravím: lenka@jaknafoceni.cz.

Koupit a stáhnout e-knihu ZDE


Fotíme venku praxe

Cena je 89,-Kč

(za 25 stran e-knihy v PDF s 24 názornými fotografiemi)

89 Koupit

Platit můžete kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal na zabezpečené platební bráně GoPay. Poté si budete moci během minuty e-knihu v PDF o velikosti 6 MB stáhnout ze stránky pokladny. Zároveň Vám také příjde odkaz ke stažení do emailu.

!GARANCE vrácení peněz! Pokud se vám kniha nebude líbit, vrátím vám 100% z ceny!


Pokud chcete knihu objednat přes email a platit běžným převodem, napište mi na: lenka@jaknafoceni.cz.

O čem je e-kniha Fotíme venku: Od teorie k praxi?

Tato e-kniha je strukturovaná do kapitol po vzoru prvního dílu Fotíme venku a její hlavní náplní jsou tedy jednotlivé denní a roční doby a jejich úspěšné zachycení. Velmi přehledně ilustruje jednotlivá témata vždy na dvou stranách. Nejprve pomocí špatné ukázky a poté pomocí té vylepšené prohloubí a uvede do praxe mnohé z toho, co jste se měli možnost naučit v knihách Fotíme venku I a II.

Úvod ke knize vám nejlépe napoví, jak jsem k psaní této knihy přistupovala a co od ní můžete očekávat:

Úvod-Fotíme venku Bonus

Dozvíte se v ní například, jak v praxi využít optimálně denní i noční doby a třeba i to, že i nepříjemný plechově zatažený den se může přeměnit do kouzelné zlaté hodiny. Stačí být připraven a umět trochu předvídat.

Ukázka Zlatá hodina

Foto: V knize najdete ukázky špatně versus dobře vždy na samostatných stránkách každou s detailním popisem.

Zkrátka nepřijde ani kompozice, protože její správné zvládnutí je nedílnou součástí povedených snímků:

Ukázka e-kniha II

Foto: Ukázky z kapitoly o focení jara. Jakým objektivem vznikly oba snímky? Myslíte, že ten horní je obyčejným seťákem a dolní profi makro objektivem? Možná budete překvapeni, jak to doopravdy bylo. 

Kniha je rozčleněna do deseti kapitol, které vždy sestávají z jedné (či více) špatných ukázek a následné jedné vylepšené. K ukázkám se samozřejmě pojí i detailní vysvětlení důvodů, proč se fotografie nepodařila a postup, jak dosáhnout nápravy. Objasňuji zde nastavení fotoaparátu, použití příslušenství, správné využití světla i kompoziční pravidla.

Fotime-venku-bonus910

A tady je obsah s názvy všech probíraných témat – kapitol:

Obsah e-knihy

 • Úvod
 • Č.1: Poledni zdar
 • Č.2: Nebe a mraky
 • Č.3: Konečně zataženo!
 • Č.4: Zlatá hodina
 • Č.5: Modrá noc
 • Č.7: Jaro z broučí perspektivy
 • Č.6: Léto u moře
 • Č.8: Babí léto
 • Č.9: Sychravý podzim
 • Č.10: Zima na horách
 • Závěr

Doplňující informace

Koupí získáváte digitální kopii elektronické knihy ve formátu PDF. Kniha má 25 stran. Velikost souboru je 6 MB. Velké rozlišení  nabízí dostatečné zvětšení na obrazovce počítače, stejně jako možnost kvalitního tisku.

Soubor si můžete vytisknout, formát je A4.

Upozornění! Prosím, přesvědčte se, že na Vašem zařízení, kam chcete knihu stáhnout (PC, notebook, tablet) bude PDF formát fungovat. Pokud se Vám ve Vašem počítači soubory PDF nezobrazují, nainstalujte si zdarma Adobe Acrobat Reader.

Koupí této e-knihy z originální produkce JakNaFoceni.cz podpoříte fungování a další rozšiřování tohoto webu.

 • Šíření díla jakoukoliv cestou podléhá Autorskému zákonu číslo 121/2000 Sb, Copyright Lenka Smolinská.

Zde jsou Obchodní podmínky.

Budu ráda, když povíte o této knize svým známým, ústně nebo na Facebooku! Děkuji Vám.

Můžete také ohodnotit knihu!

Vaše LenkaS

 

5 comments

Skip to comment form

 1. Václav Hruška

  Dobrý den, paní Lenko.
  Přiznám se, že mám od Vás všechny knihy (koupené), ale tato se ke mně zatím nedostala.
  Prosím o možnost ji také vlastnit.
  Vaše názory, postřehy ale hlavně rady jsou k nezaplacení.
  Děkuji za ně.
  Přeji dobré světlo, klid v duši a radost z focení.
  V. Hruška

  1. LenkaS

   Děkuji Vám pane Václave,

   poslala jsem Vám email s informacemi ohledně bonusu a děkuji Vám za zakoupení knih a za komentář 🙂

   I Vám přeji dobré světlo!

   LenkaS

 2. Mirka

  Milá paní Lenko,

  právě jsem si od vás zakoupila druhý díl Fotíme venku a byla jsem velmi mile překvapena, že mi okamžitě přišel mail s heslem na bonusovou knížku. Moc děkuji a už se nemohu dočkat, až si budu moci obě knihy přečíst. Váš první díl jsem zhltala v jednom zátahu, nemohla jsem se odtrhnout, a stále se k němu vracím. Jako začátečníkovi se zrcadlovkou mi pomohl pochopit spoustu věcí. Těším se na jarní vycházky, kdy si budu moci vyzkoušet vaše cenné rady z dalších knih a snad se i trochu zlepšovat.

  S obdivem k vašim krásným fotografiím

  Mirka B.

 3. Lukáš

  Milá Paní Lenko,moc Vám děkuji za bezvadné a nadstandartní rady,které jsou vykoupeny opravdu minimalni castkou! Mám nyní nově všechny Vaše knihy a ihned jsem si přečetl bonusovou od teorie k praxi a je třeba zkonstatov už ted,že to co jste schopna nám vměstnat za kvantum informací do hlaviček,je za okamžitý on-line nákup za hubičku neuvěřitelné :)…Veškeré tyto rady a tipy,kdyby člověk získával sám,tak se točí v řádech tisícu korun. Moc děkuji a já jdu nadále studovat….

  1. LenkaS

   Moc děkuji za milý komentář.
   Podařilo se Vám dobře vystihnout podstatu mého snažení 🙂 – tj. nacpat co nejvíce informací do knih i článků. Žádná omáčka, ale jen to, za co stojí za to zaplatit.
   Díky a doufám, že i ostatní knihy pro Vás budou stejně užitečné.

   Dobré světlo,

   Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>