Fotovýlety s JakNaFoceni.cz

Vítám všechny fotografy, výletníky, turisty a outdoorové nadšence!

Nabízím vám společné výlety po nádherné české krajině s fotoaparátem v ruce a pod taktovou lektorky focení: O mně.

Obsah

4.5.2019 – Fotovýlet kolem Kokořína ze Lhotky do Mšena

Datum: 4.5.2019

Místo a čas setkání: Lhotka u Mělníka – 10:03h (to je dojezd vlaku z Prahy, na který budeme čekat. Hned poté vyrazíme).

Konec: Mšeno, před 17h (v 17:00 jede vlak do Prahy, tak ať ho stihneme).

Trasa: https://mapy.cz/s/3q9bJ

Délka trasy: 14,2 km, čistý čas chůze 4:20 (Avšak ten hravě překročíme. Focení nelze uspěchat).

Cena: 500,-Kč (cena zahrnuje organizaci výletu a zejména pak lektorské vedení vašich fotografických pokusů a konzultaci vyfocených snímků).

500 Koupit

Jak se přihlásit?

Nejlépe prostřednictvím události na Facebooku: Fotovýlet Kokořínskem, kde budu sdílet případné aktuální informace, fotografie z akce nebo si tu můžete (ale nemusíte) domluvit společnou dopravu.

Nemáte-li Facebook, přihlašte se na lenka@jaknafoceni.cz.

Váháte-li, zda budete mít v daný den čas a chuť, tak zkrátka doražte včas na místo určení. Doporučuji se ale předem přesvědčit, že se akce bude konat kvůli dosažení minimálního počtu účastníků či velké nepřízně počasí.

Podrobnosti akce

Jen pro pořádek: Výlet NENÍ výukovou lekcí s výkladem základů focení. K tomu slouží individuální kurzy focení, které rovněž nabízím. Na fotovýletě se Vám ale dostane vedení při focení, konzultace k vyfoceným snímkům či postupům focení, odpovědí na vaše dotazy spjaté s focením. Pro vás nejspíš bude fajn mít nějaké znalosti předem, ale nebude mi vadit ani to, když budete fotit na automatiku nebo třeba na mobil. Jen nesmíte očekávat, že na konci výletu budete bravurně ovládat manuální režim.

Fototechnika: Vezměte si s sebou fotoaparát a k němu případně objektivy, kterými běžně fotíte na cestách. Hodit se může i stativ do temnějších zákoutí, polarizační filtr a zkrátka vše, co jste zvyklí nosit na výlety. Jen nesměle připomenu – nabité baterie a volnou paměťovou kartu si rovněž nezapomeňte doma!

Oběd/svačina: Můžeme natrefit na hospodu – mrkněte do mapy, ale znáte to – sobota poledne, může být narvaná. Svačina to jistí, ať se nemusíme vázat. Každopádně se na začátku výletu domluvíme, jak a kdy zorganizujeme pauzy a jak kdo bude chtít obědvat.

Partneři/děti: Můžete s sebou zdarma vzít nefotícího partnera/kamaráda/kamarádku či děti, které udrží tempo :). Pokud se o ně postará partner, tím lépe :).

Zrušení akce a storno podmínky

  • Výlet se ruší v případě opravdu nepříznivé předpovědi vytrvalého deště, krupobití apod. a to nejpozději 12h před dnem setkání => vrátím Vám celou zaplacenou částku.
  • Výlet se ruší v případě méně než 3 přihlášených a zaplacených účastníků a to nejpozději 24 hodin před dnem setkání => vrátím Vám celou zaplacenou částku.
  • Zrušíte-li Vy účast více než 48 hodin dopředu => vrátím Vám celou zaplacenou částku.
  • Zrušíte-li Vy účast méně než 48 hodin před hodinou setkání, zaplacená částka se nevrací, ale můžete ji využít na další výlet, poslat za sebe jiného člověka nebo nakoupit e-booky z JakNaFoceni.cz.

Darujte fotovýlet!

Fotovýlet může být vhodným dárkem pro zapálené fototuristy! Pište na lenka@jaknafoceni.cz pro dárkový poukaz.