«

»

Fotíme po celý rok: Fotogalerie prosinec 2019

Tato fotogalerie souvisí s výzvou na rok 2019, která je snadná a jednoduchá. Udělat si každý měsíc trochu času na sebe a svého koníčka – focení. Spočívá v tom vyfotit každý měsíc alespoň pár (nebo hodně) fotek a z nich vybrat vždy tu nejlepší. Odměnou vám na konci roku může být třeba pěkný fotokalendář a zároveň vhodný vánoční dárek nebo prostě jen pravidelný relax na výletě s foťákem v ruce. Budu ráda, když se k této výzvě přidáte a tu svou NEJ měsíční fotku mi pošlete do této fotogalerie ke zveřejnění spolu s krátkým komentářem.

Newslettery

Výzvu jsem pravidelně ke konci každého měsíce zasílala v newsletteru. Pro rok 2020 již nebudu tyto newslettery s fotovýzvou posílat, nicméně pokud chcete e-book ZDARMA – Fotíme lépe v létě s několika triky, které se budou hodit v teplejších měsících roku, přihlaste se k odběru newsletteru ZDE a poté si jej stáhněte.

Pokud se chcete při vycházkách s fotoaparátem učit dalším věcem, podívejte se, zda vám v tom nepomůže některá z mých knih: E-knihy o focení od JakNaFoceni.cz.

Prosinec 2019

Foto: Foto: Clona 8, čas 13s, ISO 100, ohnisko 31mm, stativ.

A tady jsou fotografie vyfocené čtenáři v prosinci 2019:

Děkuji všem za zaslané fotografie a za účast ve výzvě na rok 2019 a přeji Vám hodně zdraví, štěstí a splněných přání!

Vaše LenkaS

P.S. Tento rok si dávám ještě další předsevzetí. Nejen proto, že miluji focení přírody, je pro mne extrémně důležité zachovat její krásu a nedotčenost. Není smutnějšího pohledu, než na planetu zahlcenou našim nemizícím odpadem. Říkám proto ne jednorázovým obalům, nešetrné kosmetice a drogerii a tady hledám jejich vhodné alternativy. Přidáte se ke mně? 🙂 =====> Začněte tady: Přečtěte si, jak začít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>