«

»

Listopad 2019: Fotografická výzva na rok 2019

Milí čtenáři a fotografové,

posílám vám pravidelný měsíční newsletter a pozdravení, které tentokráte stihám ještě před koncem měsíce. Ty nejlepší listopadové snímky jsem totiž vyfotila již jeho v polovině. A jak jsem mohla vědět, že tentokrát už nic lepšího na poslední chvíli nevyfotím? Inu, listopad pro mne vždy byl pramálo inspirativním měsícem a toto očekávání se mi také vyplnilo. A tak jsem se rozhodla dát si po většinu času fotící pauzu. Byla jsem ráda, že focení, které si u mne objednala moje kamarádka, vyšlo ke vší spokojenosti, a já se nemusela na své další vycházky ponurou krajinou vléci s těžkým fotobatohem. Vybranou fotku vám nyní posílám a s nedočkavostí dítěte se těším na prosincovou vánoční a snad i sněhovou nadílku!

=> Pokud nevíte, o co ve fotovýzvě jde, přečtěte si předchozí newslettery, hlavně ten z ledna 2019.
=> Pokud se chcete něco přiučit, podívejte se na moje e-knihy: Fotíme venku.

Listopad: Jednodenní inspirace

Doufám, že jsem vás nenakazila svou listopadovou melancholií a že vy zvládáte nedostatek slunce a zkracující se dny s optimismem. Jaký jste měli listopad vy nejlépe poznám na vašich fotkách a příbězích, na které se opět těším!
Můj vybraný snímek je jeden ze série těch, které jsem vyfotila na žádost mojí kamarádky. Je to již každoroční tradice a příjemně strávený víkendový den se spoustou dobrého jídla a vycházkou, na které párkrát cvaknu foťákem a je to:)

Tentokrát vše vyšlo opravdu v nádherných podzimních barvách. Keř v pozadí i náhodně vyladěná barva oblečení. Jelikož ten den vykouklo na chvíli i sluníčko, byl to opravdu ten nejvydařenější listopadový den. A s dobrou náladou se fotí nejlíp!

Foto: Clona 3.5, čas 1/320s, ISO 200, ohnisko 105mm, vyvážení bílé – zataženo.

Zapojte se také!

Chcete se k této fotovýzvě taky přidat? Pošlete mi nejpozději do 6.12.2019 Vaši vybranou fotku z listopadu 2019 s krátkým komentářem proč a jak jste ji vyfotili a třeba se dostane do výběru fotek na webu v listopadové fotogalerii.*

*Zasláním Vaší fotky a komentáře mi udělíte souhlas s jejím uveřejněním spolu s uvedeným jménem. Z důvodu časové náročnosti nebudou později zaslané fotografie zařazeny do výběru.

Hodně zdaru a sil do prosincové výzvy!

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>