«

»

Fotogalerie: Taiwan

Taiwan, nebo Tchaj-wan, byl v době svého objevení Portugalci nazvaný Nádherným ostrovem – Ilha Formosa. Strávili jsme na něm 4 týdny a ujeli 2400 km, abychom se přesvědčili, zda to platí ještě dnes. Přestože je Taiwan rozlohou poloviční oproti České republice, poskytuje turistovi-fotografovi nepřeberné množství atraktivních míst k focení. Středem ostrova se táhne vysoké pohoří, jehož nejvyšším vrcholem je Yushan – Jantarová hora s 3,952 m.n.m. Dalších 5 vrcholů měří přes 3500 metrů. Dále tu najdete 9 národních parků, mnoho přírodních rezervací, nepřeberné množství horských řek, vodopádů a termálních pramenů, o krásném mořském pobřeží ani nemluvě.

Přesvěčte se tedy i vy, že si Taiwan svou dávnou přezdívku zaslouží i dnes. S cestováním na Taiwanu „na míru“ vám pomůže pohodová cestovka: Hugo Travel Taiwan.

Přečtěte si také cestopis z Taiwanu a zjistěte, jak se tam fotí a cestuje na skútru.


E-kniha-Fotime-venku do clankuTo, co vím o focení na cestách jsem napsala do dvou dílů kompletního návodu na focení venku v každé denní době a za každého počasí.

Fotíme venku: Doma i na dovolené I a II.

Cena je 189/199,-Kč za e-knihy v PDF s více než stovkou fotografií

====> PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY, OBSAH KNIH A RECENZE ČTENÁŘŮ

Nebo si můžete knihy ihned snadno koupit online – ať už kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal na zabezpečené platební bráně GoPay. Poté během minuty získáte odkaz ke stažení e-knihy v PDF o velikosti 21 MB na stránce pokladny. Zároveň Vám také příjde odkaz ke stažení do emailu.

189 Koupit


1 comment

  1. Misa

    Lenko, diky moc za inspiraciu a krasne fotky. Na Taiwan sa chystam v novembri a tesim sa o to viac aj diky Vasim fotkam a cestopisu. Les Taipingshan je naprosto bozi, fantasy a LOTR, presne ako pisete. To je jasny ciel.
    Vela peknych dalsich ulovkov pri Vasich cestach 😉
    Zdravi Misa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>