«

»

Fotogalerie: Moravské Karpaty – čtvero ročních dob

Moravské Karpaty, oblast na pomezí České republiky a Slovenska. Kraj malebných kopců, hlubokých lesů, do kterých občas zabloudí i medvědi. Geograficky se dělí na mnoho regionů, mezi jinými i dva sousedící – Bílé Karpaty a Moravskoslezské Beskydy. Tentokrát jsem v jejich fotografickém zobrazování spojila síly se čtenářem JakNaFoceni.cz panem Františkem Jančaříkem, se kterým máme společnou nejen vášeň pro fotografii, ale také lásku k této oblasti naší vlasti. 
Fotografie bez označení jsou od pana Františka Jančaříka, jehož fotoblog můžete navštívit: http://www.fjancarik.cz/. Fotografie s obvyklým logem JakNaFoceni.cz a LenkaS Photo jsou ode mně.

Snad vás tedy nalákáme k návštěvě tohoto kraje, který vás uvítá od jara až do zimy.

1 comment

 1. Matyas

  Ahoj,
  mam dotaz. Nikde jsem nenasel rubriku dotazy, tak se ptam tady.
  Jak poradne vycistit objejtiv fotaku. Vzdy kdyz se svym fotakem fotim neco trochu priblizene je v dolni casti obrazovky takova cerna smouha, nijak se toho neda zbavit, skousel jsem vse co me napadlo. Ale furt nic. Ma cenu to davat do nejakeho servisu vycistit nebo neco takoveho. Zatim mi to tqk nevadi, ale urcite me to casem zacne nehorazne stvat a kazit fotky. Mam kompakt Olympus SH21.

  Predem dekuji za odpoved
  a mimochodem, opeavdu krasne fotky! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>