«

»

Fotogalerie: Kanada – Ontario

Kanadské Ontario v době Indiánského léta se halí do mnoha barev a zvolna přechází do podzimní melancholie. Neodmyslitelný symbol Kanady, javor, tvoří barevné kreace hodné těch nejlepších malířských mistrů.

Stranou od divoké nedotčené přírody hučí Niagara – to si asi stýská nad náporem turistů, obklopena betonovou džunglí. Záře pestrobarevných reflektorů ji nedá spát ani v noci. Přesto stojí za spatření.

Huronské jezero, nejkrásnější z Velkých jezer, které jsem měla možnost vidět, z obrázků by si ho jeden spletl s Karibikem. Bruce Penisula je fotografův ráj, stačí počkat na slunečný den a vyrazit na kouzelný Ostrov Květináčů – Flowerpot Island.

Historie, té tu moc není, ale co třeba několik zajímavých muzeí Indiánské vesnice nebo vesnice prvních osídlenců Pioneer village?

A nakonec Toronto. Kontrast města a přírody je tu propastný. A tak jeden den stačí a rychle zpět probádat venkov okolo St.Jacobs. Otvorem v čase se dostáváme do předminulého století, kdy místo aut jezdily bryčky a půdu obdělávali lidé s pomocí koní. Z uctivé vzdálenosti můžete sledovat život Menonitů starého řádu (Old Order Mennonites), lidí, kteří se vzdali pokroku a ctí tradiční hodnoty i způsob života.

Pokud chcete vylepšit své fotografie z dovolené, naučím vás, jak na to:


E-kniha-Fotime-venku-small5Vše o focení venku, co jsem se naučila na svých cestách jsem sepsala do dvou e-booků o focení za každého počasí a v každé roční době. V knihách je více než stovka fotek včetně ukázek „dobře“ a „špatně“.

Fotíme venku: Doma i na dovolené I a II.

Cena je 189/199,-Kč za e-knihy v PDF s více než stovkou fotografií

====> PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY, OBSAH KNIH A RECENZE ČTENÁŘŮ

Nebo si můžete knihy ihned snadno koupit online – ať už kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal na zabezpečené platební bráně GoPay. Odkaz ke stažení Vám příjde ihned do emailu.

189 Koupit


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>