«

»

Fotogalerie: Kanada – Ontario

Kanadské Ontario v době Indiánského léta se halí do mnoha barev a zvolna přechází do podzimní melancholie. Neodmyslitelný symbol Kanady, javor, tvoří barevné kreace hodné těch nejlepších malířských mistrů.

Stranou od divoké nedotčené přírody hučí Niagara – to si asi stýská nad náporem turistů, obklopena betonovou džunglí. Záře pestrobarevných reflektorů ji nedá spát ani v noci. Přesto stojí za spatření.

Huronské jezero, nejkrásnější z Velkých jezer, které jsem měla možnost vidět, z obrázků by si ho jeden spletl s Karibikem. Bruce Penisula je fotografův ráj, stačí počkat na slunečný den a vyrazit na kouzelný Ostrov Květináčů – Flowerpot Island.

Historie, té tu moc není, ale co třeba několik zajímavých muzeí Indiánské vesnice nebo vesnice prvních osídlenců Pioneer village?

A nakonec Toronto. Kontrast města a přírody je tu propastný. A tak jeden den stačí a rychle zpět probádat venkov okolo St.Jacobs. Otvorem v čase se dostáváme do předminulého století, kdy místo aut jezdily bryčky a půdu obdělávali lidé s pomocí koní. Z uctivé vzdálenosti můžete sledovat život Menonitů starého řádu (Old Order Mennonites), lidí, kteří se vzdali pokroku a ctí tradiční hodnoty i způsob života.

Pokud chcete vylepšit své fotografie z dovolené, naučím vás, jak na to:


E-kniha-Fotime-venku-small5Vše o focení venku, co jsem se naučila na svých cestách jsem sepsala do dvou e-booků o focení za každého počasí a v každé roční době. V knihách je více než stovka fotek včetně ukázek „dobře“ a „špatně“.

Fotíme venku: Doma i na dovolené I a II.

Cena je 189/199,-Kč za e-knihy v PDF s více než stovkou fotografií

====> PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY, OBSAH KNIH A RECENZE ČTENÁŘŮ

Nebo si můžete knihy ihned snadno koupit online – ať už kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal na zabezpečené platební bráně GoPay. Odkaz ke stažení Vám příjde ihned do emailu.

189 Koupit


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>