«

»

Azory: Jezera a vodopády ostrova São Miguel

Azory – devět ostrovů v Atlantickém oceánu vystupujících ze dna aktivního mořského podloží. Jejich poloha je předurčuje k neustávající vulkanické činnosti a díky své odlehlosti je jejich krajina panenská a jejich lidé přívětiví.

Celkem jsem je navštívila třikrát. Poprvé to bylo v roce 2005, kdy jsem procestovala všech devět ostrovů ještě s analogovou zrcadlovkou. Diapozitivy z cesty mám stále schované. Další moje cesta v roce 2013 vedla na tři ostrovy z centrální skupiny – Pico, Faial a São Jorge a v roce 2017 jsem se vrátila na ostrov São Miguel.

Čtěte více =====>

Pokud chcete vědět, jak vznikly některé z těchto fotek, můžete si koupit moje e-booky o focení.


E-kniha-Fotime-venku-small5Vše o focení venku, co jsem se naučila na svých cestách jsem sepsala do e-booků o focení za každého počasí a v každé roční době. V knihách je více než stovka fotek včetně ukázek „dobře“ a „špatně“.

Fotíme venku: Doma i na dovolené I a II.

Cena je 189/199,-Kč za e-knihy v PDF s více než stovkou fotografií

====> PODÍVEJTE SE NA UKÁZKY, OBSAH KNIH A RECENZE ČTENÁŘŮ

Nebo si můžete knihy ihned snadno koupit online – ať už kartou, bankovním převodem nebo přes PayPal na zabezpečené platební bráně GoPay. Odkaz ke stažení Vám příjde ihned do emailu.

189 Koupit


São Miguel

Největším ostrovem ze souostroví je São Miguel. Je na něm k vidění nepřeberné množství jezer, vodopádů, ale i pro našince podivuhodných vulkanických jevů. Podívejte se, jak krásná je ostrovní krajina, jako stvořená pro fotografy-krajináře! Vezměte si ovšem s sebou dosti trpělivé spolucestovatele a rozhodně i stativ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>