«

»

Březen 2017: Tolik se toho děje!

Milí čtenáři a fotografové!

a máme tu březen a s ním i jedno ze čtyř nejkrásnějších období roku – jaro :). Konečně můžeme fotit venku aniž bychom riskovali omrzliny prstů. Proto jsem pro vás napsala i nový článek – Jak fotit venku: O dobrém a špatném světle. Je toho ale více, co jsem na jarní sezónu s JakNaFoceni.cz přichystala!

Obsah

Jarní lekce focení

Nabídku individuálních lekcí focení jsem rozšířila o kompletní kurz focení a také workshop focení s výhodnějším ceníkem! Nyní máte možnost vybrat si ze tří různých variant výuky:

Pro Moravany: Nabízím individuální lekce focení v termínech od 16. do 23.4.2017 v Rožnově pod Radhoštěm!

Stránku s nabídkou individuální výuky focení jsem přeložila do angličtiny a proto pokud máte zahraniční známé žijící v Praze, budu ráda, když jim pošlete odkaz ====> English photography lessons in Prague.

Nová e-kniha

V minulém emailu jsem slíbila, že vám prozradím téma nové knihy, kterou právě píšu. Je jím KOMPOZICE a jako důkaz přikládám jednu z hotových stránek. Ještě mi jich pár zbývá, ale budu se snažit vše dopsat co nejdříve!

Kniha o kompozici

Tapety na plochu

S překvapením jsem zjistila, že jednou z nejnavštěvovanějších stránek webu jsou Tapety na plochu. Proto jsem ji aktualizovala a především se budu snažit přidávat stále nové fotografie ke stažení na plochu počítače.

Jak je to s reklamou aneb Co živí web JakNaFoceni.cz

Kdysi mi v komentáři někdo vyčetl, že všude propaguji své e-knihy a také e-shop Megapixel. I když mi tato výtka nepřipadá relevantní, přesto na ní od té doby myslím a toužím se ospravedlnit. Také já bych ráda viděla články zcela bez reklam a všechny knihy rozdávala zadarmo. Nemusím ale jistě dlouze vysvětlovat, že to nejde. I tento web si na sebe musíme vydělat. A pokud se to bude dařit, budu i nadále psát všechny články a rady pro vás. Čím se tedy web živí?

Spolu s prodejem e-booků a výukou lekcí focení jsou to také tři partnerské programy, které jsou pro fotografy přínosem. V reklamních bannerech a na stránkách se proto můžete setkat s Kurzy živě, e-shopem Megapixel a srovnávačem cen Heureka.cz.

Při prokliku z odkazů a následném nákupu na těchto třech webech dostává JakNaFoceni.cz malou provizi. Všechny tři využívám i já sama, jinak bych je nepropagovala. Tak a teď už víte vše 🙂

Kurzy živě

A jako vždy mám pro vás aktuální program online kurzů focení, které běží ve vysílacím okně ZDE. Pokud si v přesný čas otevřete stránku s videem, budete moci sledovat vysílání zdarma.

  • Cestovatelská a krajinářská fotografie pro začátečníkyÚterý, 14. Březen 2017 – 18:30
  • Adobe Premiere – střih v programu krok po krokuÚterý, 21. Březen 2017 – 18:30
  • Portrétní fotografie – čarování světlemČtvrtek, 23. Březen 2017 – 18:30

Přeji vám všem krásné první jarní dny!


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>