Email: Odhalení: Jen jeden krok k dokonalosti

Milí čtenáři a fotografové,

kdysi jsem si bláhově myslela, že upravovat fotky v počítači nikdy nebudu. Věřila jsem, že dobrý fotograf musí umět vyfotit cokoliv rovnou na místě. Narazila jsem ale hned, jakmile jsem viděla prvních pár RAW snímků z mé tehdy nové digitální zrcadlovky. Znáte to také? Mdlé fotky, které nemají nic společeného s barevnými pohlednicemi. Teď už vím, že bez úprav fotografií se žádný profesionální fotograf neobejde.

I když jsem vždy moc ráda, když vznikne fotka, kterou není třeba jakkoliv měnit, i tak si po podařeném fotovýletě ráda sednu k počítači, pustím si pěknou hudbu a začnu vybírat ty snímky, které mají k dokonalosti jen jeden krůček. A ten krůček za mě udělá počítačový program.

Kdy, proč a v jakém programu upravuji své snímky se můžete dočíst v novém článkuOdhalení! Úpravy fotek v počítači: Kdy a jak na ně.
Proč odhalení? Protože jsem do článku vložila ukázky svých fotek PŘED A PO editaci v počítači.

Kurzy úpravy fotek

Na JakNaFoceni.cz vám zatím nemůžu nabídnout články, jak pracovat krok za krokem s editačními programy. Takový manuál by musel mít pěkných pár desítek stran. To, co vám ale můžu nabídnout hned a tady jsou videokurzy od profesionálních fotografů a grafiků:

  • Photoshop jednoduše, jehož první lekci můžete zdarma shlédnout vám ve 4,5 hodinách detailně přiblíží tento pokročilý nástroj na úpravu fotek.

Nepřehlédněte! Na všechny kurzy má pro vás JakNaFoceni.cz slevové kódy. Více najdete v jednotlivých článcích.

Co nejbarevnější jarní dny vám přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>