«

»

Zázračné pluginy Nik Collection

Mnoho fotografů používá k úpravě fotek Adobe Photoshop nebo Adobe Lightroom. Málokdo už ale ví, že kreativní práce s fotkou může jít ještě dále. Nadstandardní a profesionální a přesto poměrně intuitivní a snadnou editaci snímků umožňují pluginy Nik Collection. Video kurz lektora Petra Bambouska od Kurzyzive.cz Vám přiblíží všech sedm pluginů k úpravě fotek.

Nik Collection s Petrem Bambouskem

Nik Collection je sada 7 pluginů, neboli zásuvných modulů, od firmy Google, které je možné použít s Lightroomem nebo Photoshopem pro další a precizní úpravy fotek. Najednou si stáhnete všechny pluginy, které Vám umožní upravovat fotografie do profesionální kvality, což ovšem může potvrdit i lektor kurzu, kterým je profesionální fotograf přírody Petr Bambousek patřící mezi českou špičku ve focení tropické fauny.

Sama tyto pluginy používám taky, protože firma Google po jejich odkoupení od firmy Nik Software šla s cenou příznivě dolů až je nakonec poskytla roku 2016 zcela zdarma!

Proč ale používat další programy (pluginy), proč nestačí mít jeden základní? Podívejte se na trailer a ukázky, jak můžete s Nik Collection kouzlit i Vy.

Tento kurz si můžete zakoupit na Kurzyzive.cz. Nezapomeňte použít slevový kód jnfoc100 a sleva 10% na jakýkoliv kurz od Kurzyzive.cz je Vaše!

Trailer ke kurzu:

Ukázky z kurzu:

Zaujaly vás ukázky? Sledujte i další online živá vysílání fotografických kurzů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>