Email: Listopad – Buďte připraveni!

Milí čtenáři a fotografové,

také máte pocit, že se čas před koncem roku nějak zrychluje? Ještě před pár dny jsme chodili po lese a fotili barevné stromy a nyní abychom se už pomalu připravovali na předvánoční shon. Nechci k tomu spěchu a stresu přispívat, a proto Vám posílám pro potěšení oka a duše novou fotogalerií s podzimními obrázky z Belgie a Holandska. A níže mám pak pro Vás pár tipů a novinek z JakNaFoceni.cz, které možná Vám nebo Vašim blízkým ušetří cestu do přeplněného obchodu.

Fotogalerie: Pohlednice z podzimní Belgie a Holandska

Belgie a Holandsko jsou země jako stvořené pro „pohlednicové“ fotografie. Jsou totiž plné historických památek, malebných městeček i moderních zajímavostí. Moje opětovná několikadenní návštěva těchto zemí po letech mne ani tentokrát nezklamala a proto jsem mohla přidat nové snímky do „staré“ fotogalerie. Letošní podzim byl opravdu vydařený, nemyslíte?

Bruggy na podzim

Bruggy na podzim

Vánoce od JakNaFoceni.cz

Poukázka na individuální lekce focení by mohla být dobrým vánočním dárkem anebo spíše Vaším splněným vánočním přáním :)? Vytisknout si ji můžete níže na této stránce. A přidávám k tomu i můj dárek pro Vás: Lekce, které proběhnou v lednu a únoru budou s 15% slevou! Namísto 450,-Kč/hod. tak zaplatíte jen 380,-Kč/hod. (Kapacita omezena!).

Heslo: Vánoční sleva 15%

Dvě malé novinky u individuálních lekcí

  1. Morava: Lekce nabízím v Praze a nově i (čas od času, po domluvě) v Rožnově pod Radhoštěm.
  2. Angličtina: Individuální výuka může probíhat nejen v češtině, ale i v angličtině – takže pokud máte zahraniční známé, můžete je informovat/obdarovat.

Více se o individuální výuce dozvíte ZDE.Individuální lekce focení

Přebal na CD pro e-knihu Fotíme venku

Pokud máte zakoupenou e-knihu Fotíme venku: Doma i na dovolené, nebo ji chcete někomu darovat pod stromeček, můžete ji vypálit na CD a vytisknout si k ní CD přebal! Tím získá Váš dárek fyzickou podobu vhodnou k vánočnímu zabalení :). Přebal stačí přehnout v půlce a zasunout do plastového CD obalu.

CD cover e-book

Nová fotovýbava?

Pokud uvažujete o koupi větších fotodárků, velký výběr a pohodlný nákup online najdete třeba na:

Anebo na: Heureka.cz – porovnání cen a srovnání foťáků

Krásný zbytek podzimu Vám přeje

podpis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>