«

»

Květen 2018: Souhlas a nový e-book ZDARMA

Milí čtenáři a fotografové,

určitě jste si všimli záplavy emailů, které mají jedno společné – informovat vás o novém nakládání s kontakty a požádat o potvrzení souhlasu se zasíláním newsletterů. 25. května 2018 totiž začne platit nové nařízení EU – tzv. GDPR, které zajistí přísnější pravidla ochrany Vašich osobních údajů.

Newslettery JakNaFoceni.cz

Občas ode mne dostáváte informace ohledně nových článků, e-booků nebo nějaký ten tip na lepší focení. Minulé newslettery můžete shlédnou zde: Newslettery od JakNaFoceni.cz. Zde se můžete přesvědčit, že jich opravdu nebývá mnoho (například: Jaro, Podzim, Vánoce). Důvodem je to, že nechci nikoho spamovat neužitečnými zprávami a tak píšu skutečně až tehdy, když mám o čem. Ostatně tak to mám i ve svých článcích a knihách.

Souhlas

Pokud si tedy budete přát i nadále dostávat emaily od JakNaFoceni.cz, prosím přihlašte se ZDE:

===>     ODBĚR NEWSLETTERU JAKNAFOCENI.CZ     <===

Jako odměna Vás bude čekat NOVÝ E-BOOK ZDARMA: Fotíme lépe v létě.

Fotíme lépe v létě

Nebo mi napište email „CHCI ODEBÍRAT NEWSLETTERY JAKNAFOCENI.CZ“. E-book Vám poté rovněž zašlu emailem.

Shrnutí a podmínky

  1. V případě, že Váš souhlas neobnovíte, budete z mailingu automaticky vyloučeni.
  2. Tento e-mail Vám zasílám, abych splnila podmínky nové legislativy a informovala Vás o zpracování Vašich osobních údajů (tj. e-mailu). Pokud budete i nadále chtít odebírat moje newslettery, tak vězte, že jediným údajem, který v této souvislosti budu ukládat a používat je Vaše e-mailová adresa. Tu využiji výhradně pro zasílání e-mailů týkajících se témat z webu JakNaFoceni.cz.
  3. Poskytnutí Vašeho souhlasu je dobrovolné a souhlas můžete kdykoliv odvolat, jeho případné pozdější odvolání nemá vliv na zákonné uložení Vašich osobních údajů a odesílání newsletterů před jeho odvoláním.
  4. Z této komunikace je tedy možné se kdykoliv odhlásit, stejně jako tomu bylo doposud.
  5. Na zasílání newsletterů využívám služeb Mailchimp, WordPress nebo SendinBlue. Všechny používané služby a stránky včetně JakNaFoceni.cz patří mezi zabezpečené stránky s protokolem https.
  6. Více o ochraně osobních údajů se dozvíte ZDE.

Děkuji Vám,

LenkaS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>