Email 2: Ze zákulisí JakNaFoceni.cz

Milí čtenáři a fotografové,
z měsíce října uběhl pouhý týden a já jsem již zaznamenala ranní mlhy, déšť a sychravo, ale i nádherné slunečné dny s příjemně měkkým světlem. Tak proměnlivou a zajímavou atmosféru nám může připravit snad jedině podzim. Co nevidět se nám taky konečně zbarví listí na stromech do červena, žluta a oranžova a dokreslí tu pravou náladu tohoto ročního období. Aby Vám neunikly podařené snímky barevného podzimu, posílám Vám několik tipů z e-knihy Fotíme venku: Doma i na dovolené.

Obsah

Fotíme podzimní atmosféru

Zde je pár rad z e-knihy Fotíme venku z kapitoly Podzim: Fotíme atmosféru, které si můžete vyzkoušet na Vaší podzimní fotovycházce. Na podzim nás může překvapit lecjaké počasí, ale ať už je krásně nebo sychravo, téma k focení se najde vždy.

E-kniha-Fotime-venku-small71

Ze zákulisí JakNaFoceni.cz

V září jsem byla pozvána do studia Kurzyzive.cz na fototalkshow, která probíhá vždy před živým vysíláním fotokurzů. Téma bylo záludné „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Jak jsem se já, spolu s moderátorem a fotografem Tomášem Mackem a fotografem Edem Jahelkou, s tímto tématem poprali, se můžete dozvědět na tomto odkazu: Fototalkshow (hledejte níže na stránce).

Kurzy živě – Aktuální online vysílání

!Dnes 8.10. od 18:30 se v okně webu JakNaFoceni.cz – Online kurzy focení bude vysílat repríza jednoho z nejžádanějších kurzů Základy ovládání zrcadlovky Nikon s profesionálním fotografem Edem Jahelkou. Canonistům se tímto omlouvám, ale jestli produkce KurzyŽive zařadí vysílání reprízy Základů ovládání zrcadlovky Canon s Ondřejem Neffem do vysílání, bohužel nevím. Videokurzy ovládání jak Nikonu tak Canonu jsou nicméně kdykoliv ke koupi bez ohledu na vysílání. Více informací naleznete na stránce Online kurzy.

Nově se pod vysílacím oknem kurzu nachází okno pro komentáře či dotazy, které můžete během kurzu pokládat. Protože je online vysílání pravidelné, sledujte program na JakNaFoceni.cz nebo na našem Facebooku. V příštích týdnech je v plánu zajímavé téma: Pózování pro modelky a profíky.
Krásný říjen s co nejlepší atmosférou Vám přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>