E-mail: Nový e-book jako BONUS

Milí čtenáři a fotografové!

doufám, že jste prožili krásné léto a nafotili spoustu podařených snímků. Možná jste před dvěma měsíci zaznamenali vydání nové knihy Fotíme venku II: Pokročilé techniky focení. A na začátku nového „školního roku“ mám pro vás další úžasnou novinku: E-book, který můžete získat dokonce i ZDARMA! A jak? Stačí si zakoupit oba díly Fotíme venku I a Fotíme venku II a kniha Fotíme venku: Od teorie k praxi s 10 ukázkami práce nejen se světlem může být vaše!

Praktický e-book

E-book bude v prodeji i pro ty, kdo si ostatní knihy kupovat nechtějí a to za pouhých 89,-Kč. Těm z vás, kteří si oba díly již zakoupili nebo zakoupí, zašlu v nejbližší době heslo k jeho stažení zdarma.

Tato útlá příručka je doplňkem ke dvěma zmíněným knihám a slouží jako praktické prohloubení mnoha teoretických znalostí. V 10 kapitolách si pomocí ukázek špatně versus dobře zopakujete témata, se kterými se v průběhu roku setkáváte, ať už fotíte na horách, u moře nebo na rozkvetlé zahradě a naučíte se vyhnout se častým chybám při focení.

A protože se nám nemilosrdně blíží podzimní období, mám pro vás jednu tematickou ukázkovou stránku z knihy. Zajímalo by vás, jak dopadl finální snímek? To a mnohé další podobné příklady se dozvíte v 10 kapitolách knihy, kterou si zakoupíte nebo stáhnete zdarma zde: Fotíme venku: Od teorie k praxi.

Fotime-venku-bonus21

Fotíme venku II: Pokročilé techniky focení

Pokud vám minulý e-mail z července unikl, dovolte mi ještě zopakovat, o čem je druhý díl Fotíme venku.

Kniha s podtitulem Pokročilé techniky focení navazuje volně na díl první a je rovněž určená všem zapáleným fotografům-krajinářům, ale samozřejmě mnohé informace jsou použitelné ve všech oblastech focení. Její uspořádání se nese ve stejném duchu jako v knize první. To znamená, že v ní najdete tři části a také několik bonusových kapitol s obzvláště zajímavými tématy. Dozvíte se tak například, co udělá filtr ND1000 s fotkami, co je to předsklopení zrcátkahyperfokální vzdálenost nebo k čemu se hodí histogram.

Ukázkové stránky a obsah knihy je ZDE.

Taky už se tolik těšíte na podzimní krajinu?

Krásné dny přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>