Email: Zpříjemněte si podzim s JakNaFoceni.cz

Milí čtenáři a fotografové!
už vám letošní podzim vydal své poklady v podobě podařených fotografií z lesa či parků hýřících barvami? Já jsem kromě několika vycházek využila krátících se dnů k přidání nového článku na web a také několika fotografií, o které se chci s vámi podělit.

Obsah

Nový článek & fotogalerie

Tapeta na plochu - Muchomůrka

Tapeta na plochu: Muchomůrka z podzimního lesa

Na základě svých zkušeností s výukou začínajících fotografů jsem napsala článek o nejčastějších omylech a chybách, se kterými se setkávám nejen při výuce focení. Článek nese název Začínáme fotit: 10 nejčastějších omylů a jak se jich vyvarovat a má za cíl překonat určité mýty nebo chyby, které mohou brzdit váš kreativní fotografický rozlet. Přečtěte si, jaké z nich jsou podle mého názoru v začátcích nejčastější a jak je snadno napravit.

Kromě článku jsem na web přidala i novou fotogalerii z Vysokých Tater, která je plná snímků krásných tatranských ples a vodopádů. V sekci Tapety na plochu najdete nově nejen moji nejoblíbenější fotku Štrbského plesa.

Tipy na dárky pro fotografy

Každý rok bez rozdílu mi připadá, že se čas před Vánoci nějak zrychluje. A protože už jsou čokoládové figurky na pultech obchodů, i já vám nabízím pomoc s výběrem vánočního dárku. Jedním z nich je poukázka na individuální výuku focení. Je to vhodný dárek na míru pro každého fotografa!

Individuální lekce focení

Kromě lekcí focení můžete věnovat i e-booky Fotíme venku. Nyní jsou již tři! Fotíme venku I a II a k nim přibyl i bonus, který můžete získat ZDARMA: Fotíme venku: Od teorie k praxi! E-booky jsou sice jen v elektronické podobě, ale lze je darovat na CD nebo si je nechat vytisknout.

Živé vysílání fotografických kurzů

Ani produkce Kurzů živě nezahálí a zásobuje nás jednou lekcí za druhou. Sledovat je můžete online ve vysílacím okně na webu vždy v konkrétní den a hodinu. Všechny kurzy jsou také k zakoupení. Dokonce mám pro vás i slevu 10% s kódem jnfoc100!

  • Kurz střihu videa: 1.listopadu – 18:30
  • Základy základů pro neznalé a nepolíbené: 3.listopadu – 18:30
  • Capture One – z paměťové karty k finální fotografii: 8.listopadu – 18:30
  • Základní svatební kurz pro fotografy: 15.listopadu – 18:30
  • Fotíme domácí mazlíčky: 17.listopadu – 18:30
  • Ovládněte umění fotomakeupu: 22.listopadu – 18:30
  • Efektivní práce v Lightroom: 29.listopadu – 18:30

Doufám, že vám tyto novinky JakNaFoceni.cz pomohou zkrátit ty stále se prodlužující listopadové večery.

Hezký podzim přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>