Email 1: Ze zákulisí JakNaFoceni.cz

Milí čtenáři a fotografové,
z měsíce října uběhl pouhý týden a já jsem již zaznamenala ranní mlhy, déšť a sychravo, ale i nádherné slunečné dny s příjemně měkkým světlem. Tak proměnlivou a zajímavou atmosféru nám může připravit snad jedině podzim. Co nevidět se nám taky konečně zbarví listí na stromech do červena, žluta a oranžova a dokreslí tu pravou náladu tohoto ročního období. Ne nadarmo jsem tedy podzimní kapitolu e-knihy Fotíme venku nazvala: Podzim: Fotíme atmosféru. Pokud tato část knihy ležela zatím bez povšimnutí, prolistujte si ji před Vaší podzimní vycházkou :).

Obsah

Ze zákulisí JakNaFoceni.cz

V září jsem byla pozvána do studia Kurzyzive.cz na fototalkshow, která probíhá vždy před živým vysíláním fotokurzů. Téma bylo záludné „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Jak jsem se já, spolu s moderátorem a fotografem Tomášem Mackem a fotografem Edem Jahelkou, s tímto tématem poprali, se můžete dozvědět níže na stránce na tomto odkazu: Fototalkshow.

Kurzy živě – Aktuální online vysílání

!Dnes 8.10. od 18:30 se v okně webu JakNaFoceni.cz – Online kurzy focení bude vysílat repríza jednoho z nejžádanějších kurzů Základy ovládání zrcadlovky Nikon s profesionálním fotografem Edem Jahelkou. Canonistům se tímto omlouvám, ale jestli produkce KurzyŽive zařadí vysílání reprízy Základů ovládání zrcadlovky Canon s Ondřejem Neffem do vysílání, bohužel nevím. Videokurzy ovládání jak Nikonu tak Canonu jsou nicméně kdykoliv ke koupi bez ohledu na vysílání. Více informací naleznete na stránce Online kurzy.

Nově se pod vysílacím oknem kurzu nachází okno pro komentáře či dotazy, které můžete během kurzu pokládat. Protože je online vysílání pravidelné, sledujte program na JakNaFoceni.cz nebo na našem Facebooku. V příštích týdnech je v plánu zajímavé téma: Pózování pro modelky a profíky.

Trailer ke kurzu sledujte zde:

Opravené vydání E-knihy Fotíme venku

Možná jste si někteří z vás všimli chyby, která se vloudila na stranu 9 e-knihy Fotíme venku: Doma i na dovolené. U některých stažených knih „vypadl“ obrázek „špatného příkladu“ fotografie vpravo. Omlouvám se za tuto nesrovnalost. Náhled opravené stránky je zde:E-kniha-Fotime-venku-small9
Aktualizovanou kompletní verzi e-knihy si můžete stáhnout se stránky E-kniha: Fotíme venku: Doma i na dovolené.

Heslo ke stažení jste obdrželi v emailu. Zadejte jej do políčka „enter password“. Toto heslo bude platné po dobu 7 dní a poté bude změněno. Nestihnete-li si e-knihu stáhnout, kontaktujte mne na: lenka@jaknafoceni.cz.

Krásný říjen s co nejlepší atmosférou Vám přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>