Email: Toskánská letní fotoinspirace

Vážení čtenáři, milí fotografové,

Léto je již ve své polovině a tak věřím, že už jste stihli udělat spoustu pěkných fotek. Pokud se na dovolenou teprve chystáte, tak máte ještě čas načerpat poslední fotografické znalosti a inspiraci na JakNaFoceni.cz, než se vydáte na cestu. Dnes k tomu přidám jednu velmi letní inspiraci – z horké Itálie. Nejprve se ale s vámi podělím o jinou malou novinku.

Obsah

Dárkový poukaz

V době letních dovolených nikdo nechce trávit mnoho času doma u počítače a u mne to není jiné. Jednu drobnost jsem ale přeci jen na web přidala – je to DÁRKOVÝ POUKAZ na individuální lekce focení, k jehož vytvoření mne inspiroval nedávno jeden čtenář. Rozhodl se totiž věnovat lekce focení jako DÁREK k narozeninám. Potěšilo mne to a tak jsem poukaz hned vytvořila a dala k dispozici i všem ostatním.


Darkovy-poukaz

  • Dárkový poukaz na lekce focení na míru je pěkným dárkem, který potěší Vaše blízké.
  • Nebo že by to byl dobrý tip Vašim blízkým na DÁREK PRO VÁS?
  • Text upravím podle Vašich představ.

Fotogalerie: Pod toskánským sluncem

Toskansko-Siena II miniSvou letošní dovolenou mám již pro tuto sezónu za sebou. V červenci jsem vyrazila na poznávačku do italského Toskánska. Samozřejmě jak jinak než za malebnou krajinou i architekturou, kterou jsem zvěčnila v nové fotogalerii JakNaFoceni.cz: Pod toskánským sluncem, ve které najdete výběr fotek z Pisy, Sieny, Val d’Orcia a dalších oblastí Toskánska a také regionu Liguria.

Fotogalerie: Pod toskánským sluncem je souborem mých nejnovějších fotoúlovků. Protože nejraději fotím klasické „pohlednicovky“, prohlédnout si můžete krajinky, ale i známé městské památky či malebná zákoutí starých městeček.

Tapeta na plochu

Z 600 fotek, které jsem v Itálii nafotila, jsem vybrala jednu, která se mi líbí nejvíce a dala ji k dipozici ke stažení na plochu PC. Která to je, se dozvíte ZDE.

A nyní už vás nebudu déle zdržovat u počítače a jen Vám popřeju ještě mnoho fotografických zážitků v následujících letních týdnech.

S pozdravem,

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>