Email: Trocha podzimní moudrosti a dnešní online kurz

Milí čtenáři a fotografové,

přestože podzim ještě v kalendáři nezačal, už jej pociťuji na vlastní kůži. Sluníčko ztratilo na intenzitě, lenošení u vody je tatam. Mám pocit, že to všechno přišlo tak nějak moc rychle. Asi i z toho důvodu mne přepadla podzimní melancholie poněkud dříve, než by se slušelo. Nicméně je tu a s tím už nic nenadělám. Nechala jsem ji tedy na sebe působit a díky ní vznikl i nový článek, ale o tom až za chvíli.

Online živý kurz již dnes!

t_12a-2-2Nejprve Vás musím zavčasu informovat o tom, že na stránce Online kurzy můžete již dnes 10.9. sledovat nový kurz z produkce Kurzy živě. Kurz bude o Pózování portrétů!

Samotný kurz bude od 18:30 k vidění zdarma v okně webu, ale ještě předtím bude na stejném místě od 16:30 k vidění a poslechu Foto-talkshow na téma Fotografování sportovního kalendáře.

Do dnešní půlnoci je kurz ke koupi za polovinu ceny a poté pak se slevou prostřednictvím slevového kuponu.

Nový článek: 10 rad od světoznámých fotografů, jak dosáhnout lepších fotografií

Článek, o kterém jsem mluvila v úvodu je takovým nahlédnutím do historie fotografie. Vyhledala jsem jednoduché inspirativní citáty od těch největších světových fotografů. Někteří z nich tvořili již před sto lety a přesto se jejich zkušenostmi můžeme nechat inspirovat i my dnes. Přečíst si jej můžete zde: 10 rad od světoznámých fotografů, jak dosáhnout lepších fotografií.

Přeji Vám krásný vstup do nového ročního období, ve kterém očekávám spoustu krásného světla, jak už to tak na podzim bývá 🙂

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>