Email: Jaro je zde, ještě je čas!

Milí čtenáři a fotografové, 

chtěla bych se s vámi podělit o radost z jara a o první fotografické úlovky a jarní tipy! Než tak ale učiním, mám pro vás novinku JakNaFoceni.cz. Možná jste si již na stránkách všimli, že nabízím nově i kurzy focení jak individuální, tak skupinové.

Zde je krátké video, kde kurzy představuji:

Skupinové kurzy

Ze skupinových kurzů je momentálně vypsán kurz: Začínám fotit: Já&moje rodina.
Kurz bude probíhat v Komunitním centru Kampa každý čtvrtek od 15:30-17:30 od 14.5. do 11.6.2015. Cena kurzu je 2500,-Kč za deset hodin. Maximální počet účastníku je 8. Zrcadlovka není nutná, pouze fotoaparát s možností nastavení clony, času a ISO.
Více informací a přihlášení je ZDE.

Individuální kurzy na míru

Pokud by Vám nevyhovoval skupinový kurz, tak mi můžete napsat na lenka@jaknafoceni.cz a domluvit si čas, den i téma vyhovující právě Vám. Více informací naleznete ZDE.

Tipy na jarní fotolokace

Jaro si vysloužilo nový článek na webu, o kterém Vám musím napsat ještě dnes, dokud vše stále kvete! V článku Kde fotit jaro? Tipy na nejhezčí rozkvetlé fotolokace, se dozvíte několik tipů, kam se vydat fotit během května.
Budu moc ráda, když mi napíšete i tipy od Vás! Kam na jaře chodíte fotit Vy? Pište do komentáře nebo na Facebook.

Tapeta na PC

A abychom si ty jarní dny připomínali i když zrovna nemůžeme ven, tak Vám posílám odkaz na novou jarní tapetu na PC.

Mějte krásné jaro!

podpis

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>