Email duben: Co se chystá?

Milí čtenáři a fotografové!

jaro už je v plném proudu a já s nelibostí zjistila, že první stromy už dokonce odkvetly! Naštěstí většina z nich se ke květu teprve chystá a proto si i to letošní jarní focení můžeme začít užívat.

Obsah

Jarní inspirace

Pro inspiraci připomínám článek s jarní tematikou: Kde fotit jaro? Tipy na nejhezčí fotolokace. Ráda jej rozšířím i o Vaše tipy z letoška! Pište do komentářů nebo na FB, kde fotíte jaro Vy (ať to není pořád samý Petřín :).

A dále je tu jarní fotogalerie, kterou jsem začala doplňovat o první letošní úlovky.

Co se chystá nového na JakNaFoceni.cz?

Pilně pracuji na dokončení druhého dílu Fotíme venku II: Doma i na dovolené. A co o něm prozradit? Že v něm navážu na základy položené v díle prvním Fotíme venku: Doma i na dovolené aneb Jak fotit dobře v každé roční době. Bude zaměřen na pokročilé techniky focení (opět s důrazem na focení krajiny v nejširším slova smyslu) a na své si přijdou i ti náročnější fotografové.

A zde je malá ochutnávka:

Fotime-venku-II-ukazka 1

Fotime-venku-II-ukazka 2

Kurzy živě

Na stránku s vysíláním živých videokurzů přibyl automaticky se aktualizující program, takže už nikdy nemusíte propást žádný kurz. Z těch, které se chystají v následujících dnech a týdnech to jsou:

  • 12.4. – 18:30 – Svícení v produktové fotografii
  • 19.4. – 18:30 – Pokročilá retuš portrétních fotografií
  • 21.4. – 18:30 – Fotografování problematických portrétů
  • 26.4. – 18:30 – Ovládněte umění fotomakeupu
  • 3.5. – 18:30 – Cestovatelská a krajinářská fotografie pro začátečníky
  • 5.5. – 18:30 – Adobe Premiere – střih v programu krok po kroku
  • 17.5. – 18:30 – Aplikace pro plánování krajinářské fotografie

Mnozí z Vás mají své vlastní webové stránky nebo e-shop s nejrůznějšími produkty. Kurz produktové fotografie Víta Mádra je určen právě pro Vás. Naučíte se, jak nasvítit a nafotit vše, na co si vzpomenete. Jeho reprízu sledujte již 12.4.!

Všechny kurzy můžete sledovat na: Online živé vysílání. Pokud vysílání propásnete, nebo jej chcete sledovat opakovaně, můžete si jakýkoliv kurz kdykoliv zakoupit.

Krásné dny,

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>