Email duben: Co se chystá?

Milí čtenáři a fotografové!

jaro už je v plném proudu a já s nelibostí zjistila, že první stromy už dokonce odkvetly! Naštěstí většina z nich se ke květu teprve chystá a proto si i to letošní jarní focení můžeme začít užívat.

Jarní inspirace

Pro inspiraci připomínám článek s jarní tematikou: Kde fotit jaro? Tipy na nejhezčí fotolokace. Ráda jej rozšířím i o Vaše tipy z letoška! Pište do komentářů nebo na FB, kde fotíte jaro Vy (ať to není pořád samý Petřín :).

A dále je tu jarní fotogalerie, kterou jsem začala doplňovat o první letošní úlovky.

Co se chystá nového na JakNaFoceni.cz?

Pilně pracuji na dokončení druhého dílu Fotíme venku II: Doma i na dovolené. A co o něm prozradit? Že v něm navážu na základy položené v díle prvním Fotíme venku: Doma i na dovolené aneb Jak fotit dobře v každé roční době. Bude zaměřen na pokročilé techniky focení (opět s důrazem na focení krajiny v nejširším slova smyslu) a na své si přijdou i ti náročnější fotografové.

A zde je malá ochutnávka:

Fotime-venku-II-ukazka 1

Fotime-venku-II-ukazka 2

Kurzy živě

Na stránku s vysíláním živých videokurzů přibyl automaticky se aktualizující program, takže už nikdy nemusíte propást žádný kurz. Z těch, které se chystají v následujících dnech a týdnech to jsou:

  • 12.4. – 18:30 – Svícení v produktové fotografii
  • 19.4. – 18:30 – Pokročilá retuš portrétních fotografií
  • 21.4. – 18:30 – Fotografování problematických portrétů
  • 26.4. – 18:30 – Ovládněte umění fotomakeupu
  • 3.5. – 18:30 – Cestovatelská a krajinářská fotografie pro začátečníky
  • 5.5. – 18:30 – Adobe Premiere – střih v programu krok po kroku
  • 17.5. – 18:30 – Aplikace pro plánování krajinářské fotografie

Mnozí z Vás mají své vlastní webové stránky nebo e-shop s nejrůznějšími produkty. Kurz produktové fotografie Víta Mádra je určen právě pro Vás. Naučíte se, jak nasvítit a nafotit vše, na co si vzpomenete. Jeho reprízu sledujte již 12.4.!

Všechny kurzy můžete sledovat na: Online živé vysílání. Pokud vysílání propásnete, nebo jej chcete sledovat opakovaně, můžete si jakýkoliv kurz kdykoliv zakoupit.

Krásné dny,

podpis

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>