E-mail: Je to tady! Druhý díl Fotíme venku.

Milí čtenáři a fotografové,

čas utíká jako voda a je tu léto v plném proudu. Někdo už na tu svou dlouho očekávanou dovolenou vyrazil, mnozí se na ní ještě těší a přemýšlí, co vše si sbalit s sebou. Určitě je na seznamu i fotoaparát se vším příslušenstvím a v mobilním telefonu nebo tabletu je možná i nahraná kniha Fotíme venku I:Doma i na dovolené. V těchto dnech jsem musela pozměnit její název – přidat do něj „jedničku“. Neuvěřitelné se totiž stalo skutečností a já jsem po mnoha a mnoha měsících konečně dopsala druhý díl. A co v něm najdete?

Fotíme venku II: Doma i na dovolené

Fotime-venku-II front page promo

Kniha s podtitulem Pokročilé techniky focení navazuje volně na díl první a je rovněž určená všem zapáleným fotografům-krajinářům, ale samozřejmě mnohé informace jsou použitelné ve všech oblastech focení. Její uspořádání se nese ve stejném duchu jako v knize první. To znamená, že v ní najdete tři části a také několik bonusových kapitol s obzvláště zajímavými tématy.

Dozvíte se tak například, co je to udělá filtr ND1000 s fotkami, co je to předsklopení zrcátka, hyperfokální vzdálenost nebo k čemu se hodí histogram.

Ukázkové stránky a obsah knihy je ZDE.

Druhý díl e-knihy Fotíme venku: Doma i na dovolené je určen všem zapáleným fotografům, kteří se chtějí neustále zdokonalovat. Věřím, že po jejím prostudování se vám otevře nový tvůrčí svět.

V knize je opět přes 100 snímků včetně typu „špatně“ versus „dobře“ a mnoho  ilustračních fotografií, které vznikly přímo pro určité kapitoly knihy, jako třeba tato:

Fotíme venku II Ilustrační foto

Knihu si můžete zakoupit, ihned stáhnout a zítra tak již fotit zas o krůček lépe!

Pěknou dovolenou přeje

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>