«

»

Fotogalerie: Jarní Holandsko

Holandsko, nebo přesněji Nizozemské království, je zemí tulipánů, které rozkvétají každoročně na širých polích i v útulných zahradách. Můžete je spatřit v tisících odstínech barev v nejznámější zahradě Keukenhof nebo se jen tak projíždět krajinou Noordoostpolderu a hledat pestrobarevné pruhy květinových polí. No a protože je Nizozemsko malé, placaté a protkané kanály i cyklostezkami, procestovat ho je jednoduché a zábavné. Co zkusit třeba plavbu lodí po kanálech a vyjížďky na kole a dodat tak té tulipánové foto-anabázi nevšední rozměr?

Fotogalerie: Tulipány, mlýny a plavba po kanálech

Holandské počasí

I přesto, že v Holandsku na počasí není spoleh a na jaře vás klidně překvapí dva stupně nad nulou a hojná sprška krup, mraky neustále se honící na nebi dodají snímkům s tulipánovými poli i hausbóty na zajímavosti. Větrovka a pláštěnka se bude hodit jak pro vás, tak pro vaši fotobrašnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>