Email: Prosinec – PF 2016

Milí čtenáři a fotografové!

Konec roku 2015 se blíží a možná, až ustane předvánoční shon, budete si moci sednout a popřemýšlet, co zajímavého odcházející rok 2015 přinesl. Nepochybně vám v tomto vzpomínání pomohou i vaše krásné fotografie z dovolené, z oslav narozenin či výletů, nebo i ze všedních dní. Třeba si jen tak pro sebe můžete udělat takovou „fotohitparádu“ vašich dvanácti nejpěknějších fotek z roku 2015. Já jsem si tu svoji hitparádu nechala vytisknout do kalendáře a po celý příští rok budou tyto fotografie stále se mnou.

Kurzy živě

Pokud si v těchto dnech najdete čas na kurz focení, pak vás určitě potěší program Kurzů živě:

Ve čtvrtek dne 17.12. proběhne od 16:30 do 17:30 fotografická talkshow a poté od 18:30 kurz Focení Glamour v Atelieru. Glamour to jsou krásné ženy ve svůdných pózách a lektorem kurzu je Filip Matušinský.

V úterý dne 22.12. přinese (nejspíše už Ježíšek) dárek zejména všem, kdo fotí na Canon, protože uvede žádanou reprízou kurzu Ondřeje Neffa Ovládádní zrcadlovky Canon, začátek opět v 18:30.

Kuzy sledujte online živě a zdarma ZDE. Pokud to nestihnete, můžete si je taky kdykoliv zakoupit. Do dne vysílání jsou vždy s 50% slevou!

PF 2016

PF 2016

PF 2016

(Níže si můžete stáhnout PF bez textu pro vaši potřebu.)

Milí čtenáří! Na závěr posledního dopisu tohoto roku bych vám chtěla poděkovat za Vaši přízeň i neúnavnou touhu po fotografickém vědění! Vážím si jí a těší mne i vaše komentáře na mých stránkách.

Do nového roku vám přeji co jiného, než spoustu podařených fotek – ale zejména momentů a míst, které stojí za vyfocení!

Na shledanou v novém roce!

podpis

A nyní slibované originální PF:

PF 2016 original

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>