Email: JakNaFoceni.cz rozdává dárky!

Milí čtenáři a fotografové!

adventní čas už započal, hory jsou zasypané sněhem a brzy začne čas nadělování dárků. I já jsem si tento rok přichystala malou nadílku ve formě slev na všechno, co můžete na webu z produkce JakNaFoceni.cz nalézt. Dovolte mi je proto, ještě než vám popřeji pěkné svátky prostřednictvím fotopééfka, představit.

Obsah

Ježíškovské slevy od 7.12. do 24.12. do půlnoci

E-knihy Fotíme venku

Sleva 25% na knihy Fotíme venku I a II zakoupené v období od 7.12. do 24.12.2016*. Samozřejmě platí, že při koupi obou knih (ať už dohromady nebo postupně) dostanete bonus Fotíme venku: Od teorie k praxi ZDARMA.
* Celkem můžete ušetřit téměř 100,-Kč!

Sleva na individuální výuku focení

Další vánoční slevu mám pro vás na individuální kurzy focení. Za první hodinu výuky zaplatíte místo 450,-Kč jen 300,-Kč*! Lekce objednávejte zde nebo mi napište na email lenka@jaknafoceni.cz. Lekci focení můžete také darovat prostřednictvím dárkového poukazu, který si stáhnete zde.
*Platí pro lekce objednané a zaplacené předem v období 7-24.12.2016. Datum čerpání lekce je libovolné. Sleva se vztahuje vždy na první hodinu výuky – 60minut, přičemž zakoupit si můžete ale nemusíte i další lekce navíc.

Online videokurzy focení

Poslední nabídka není novinkou, přesto vám jí připomínám. Vztahuje se k fotografickým kurzům, které běží jako online živé vysílání a následně jsou upraveny do podoby videolekcí. Nabídka těchto kurzů se stále rozšiřuje a dobrou zprávou je, že slevový kupon „jnfoc100“ na 10% slevu platí pro čtenáře jaknafoceni.cz stále! Zároveň je samozřejmě můžete sledovat v době online vysílání zdarma.

Program následujících dní je bohatý:

  • Základy Photoshopu a reklamní Retuše: 13.prosinec
  • Rychlé a efektivní úpravy fotografií ve Photoshopu: 20.prosinec
  • Kurz focení newborn: 27.prosinec
  • Ovládněte zrcadlovku Canon s Ondřejem Neffem: 29.prosinec
  • Základy počítačové grafiky a sazby: 24.leden
  • Světlo a atmosféra v Photoshopu: 26.leden

Kurzy sledujte vždy od 18:30 zdarma ZDE.

PF 2016

A nyní mi už dovolte popřát Vám šťastné a klidné prožití svátků vánočních a do nového roku 2017 co jiného, než mnoho krásných zážitků s fotoaparátem v ruce!

PF 2017

PF 2017

Nasledanou v novém roce!

podpis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>