Email: Ještě jsem to stihla: Nový článek a kurzy focení!

Milí čtenáři a fotografové,

první předjarní paprsky mne probudily ze zimního spánku a motivovaly mne k fotografické aktivitě. Začala jsem uvažovat o tom, čím vám i sobě zpestřit nadcházející fotografickou sezonu a mám pro vás několik tipů.

Obsah

Nový článek – Jak si vybrat objektiv

Čteme na objektivu

Dlouhou dobu mi ležel koncept tohoto článku v hlavě. K jeho napsání mě přiměl až vlastní objektiv, který nečinně zahálí ve skříni od chvíle, kdy jsem si pořídila nekompatibilní zrcadlovku.

Rozhodla jsem se proto najít si chvilku na to, abych napsala jak inzerát na prodej tohoto objektivu, tak článek o tom, jak si správně vybrat objektiv.

Objektiv, který nabízím k prodeji je skvělý profesionální a světelný Nikon 17-55/2.8 s možností odzkoušení v Praze. Kupujícímu dám i pěkné bonusy navíc včetně lekce focení.

Nové kurzy focení

Zima už pomalu odchází a já se proto připravuji na novou vlnu zájmu o výuku focení, která obvykle na jaře nastává. Nyní je totiž ideální doba k načerpání co nejvíce fotografických informací, pěkně v předstihu!

Proto svou nabídku individuálních lekcí focení rozšiřuji o kompletní INDIVIDUÁLNÍ KURZ focení za zvýhodněnou cenu při zachování výhod flexibilního a osobního přístupu. K nabídce kompletního kurzu jsem se rozhodla na základě zkušeností, které hovoří ve prospěch systematické výuky s možností upevnění a zopakování všech nabytých znalostí. Všechny informace o výuce se dozvíte ZDE.

  • Kurz obsahuje 5×2 hodiny výuky a stojí 3500,-Kč (namísto 4500,-Kč). Čas je na individuální domluvě.
  • Pokud byste raději dali přednost jednotlivým lekcím, i ty jsou stále v nabídce.

Nový e-book je na cestě!

Ono to s tím mým zimním spánkem nebylo zas tak horké. Využila jsem dlouhých večerů k psaní nové e-knihy. Jaké téma jsem zvolila tentokrát vám odtajním v příštím emailu! Zatím vám prozradím jen, že tentokrát se náplň knihy bude hodit opravdu všem bez rozdílu!

Online kurzy živě

A jako vždy mám pro vás aktuální program online kurzů focení, které běží ve vysílacím okně ZDE. Pokud si v přesný čas otevřete stránku s videem, budete moci sledovat vysílání zdarma.

  • Akt s Romanem Sejkotem – Úterý, 21. Únor 2017 – 18:30
  • Portrétní fotografie pod vodní hladinou – Čtvrtek, 23. Únor 2017 – 18:30
  • Pokročilá retuš portrétních fotografií – Úterý, 28. Únor 2017 – 18:30
  • Fotografování problematických portrétů – Úterý, 7. Březen 2017 – 18:30
  • Cestovatelská a krajinářská fotografie pro začátečníky – Úterý, 14. Březen 2017 – 18:30
  • Adobe Premiere – střih v programu krok po kroku – Úterý, 21. Březen 2017 – 18:30
  • Portrétní fotografie – čarování světlem – Čtvrtek, 23. Březen 2017 – 18:30

Krásné dny!