E-mail: Připravte se na fotografickou sezónu!

Milí čtenáři a fotografové!

i když astronomická zima ještě neskončila, kdoví, jak to s ní letos dopadne. Ve vzduchu je už v podstatě cítit jaro. Možná se vám podařilo v uplynulých pár měsících vyfotit mnoho podařených fotek a možná váš fotoaparát pár týdnů zahálel. V každém případě ale pomalu nastává čas připravit se na novou fotografickou sezónu a připravit i naše nádobíčko!

Jak správně čistit fotoaparát a objektivy

Na světě je ode dneška nový článek na webu JakNaFoceni.cz a je přesně o tom, jak připravit naši fotovýbavu na jaro – tedy dopřát jí pořádnou očistu zvenčí i zevnitř. Článek vznikl z mé vlastní potřeby. Když jsem totiž nedávno po dlouhé době vytáhla své staré fotografické filtry, zjistila jsem, že je na nich tolik prachu, že se snímky nedají skoro použít, a tak jsem se rozhodla vzít do parády nakonec všechno své nádobíčko. Poohlédla jsem se po novinkách, které jsou k čištění digitální techniky na trhu, vyhradila si pošmourný víkendový den a dala se do práce. Z této snahy vznikl článek: Jak správně čistit fotoaparát a objektiv s názornými ukázkami pomůcek a popisem postupů.

Čištění fotoaparátu pomůcky

Čištění fotoaparátu pomůcky

Aktuální videokurzy

Jako ostatně nyní velmi často, jsou na programu stále další a další videokurzy z produkce Kurzy živě. Jedná se jak o nové kurzy, tak často i o reprízy oblíbených a osvědčených lekcí. Sledujte proto pravidelně stránky s programem, nebo Facebook JakNaFoceni.cz a nenechejte si uniknout žádné téma, které vás zajímá.

Nejbližší kurz se vysílá již dnes ZDE!

25.2. od 16:30 – hodinová talkshow na téma Fotograf bez talentu (povídání o unikátním sociálním foto-experimentu!)

25.2. od 18:30 – kurz Základy ovládání atelieru

10.3. od 18:30 – Capture One – seznámení se s méně známým, ale přesto kvalitním softwarem na úpravu fotek.

15.3. od 18:30 – kurz Střihu videa

Tak a teď rychle odeslat, abyste se večer mohli dívat!

S přáním čistoty ve snímcích

podpis

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>