«

»

Březen 2019: Fotografická výzva na rok 2019

Milí čtenáři a fotografové,

třetí měsíc pomalu končí a tak Vám zasílám další pokračování fotovýzvy na rok 2019. Že ale ten březen dělá čest staré pranostice o kamnech! Proměnlivé počasí, ostrý vítr, spousta oblačnosti a mezi tím několik málo slunečných dní, tak na mne působil tento uplynulý měsíc, hotové aprílové počasí. První rozkvetlé stromy jsem sice již viděla, ale jedna vlaštovička jaro nedělá a proto mezi březnovými snímky vybírám takový, který tento měsíc z mého pohledu charakterizoval nejvíc. Jsem zvědavá, zda budou ty vaše fotografie odlišné nebo podobné.
=> Pokud nevíte, o co ve fotovýzvě jde, přečtěte si úvodní newsletter z ledna 2019.
=> Pokud se chcete zapojit, ale zatím si netroufáte žádný snímek zaslat, třeba by Vám pomohl společný fotovýlet s JakNaFoceni.cz. Více se dozvíte níže.

Obsah

Březen, za kamna vlezem

Úvodním odstavcem tohoto emailu vůbec nechci říct, že by se mi proměnlivé počasí uplynulých týdnů nelíbílo. Naopak, tak dramatické nebe po mnoho dní za sebou jsem snad ještě nezažila. Bujná předbouřková oblaka mě ostatně donutila běžet daleko do pole a zachytit je v popředí se strništěm a holým stromořadím. Možná to není ta nejnápaditější scenérie, ale to nebe, to stálo za zvěčnění. Z toho důvodu jsem jej zdůraznila pětinovou kompozicí.

Foto: Čas 1/200, clona f6.3, ISO 200.

Zapojte se také!

Chcete se k této fotovýzvě taky přidat? Pošlete mi nejpozději do 4.4.2019 Vaši vybranou fotku z března 2019 s krátkým komentářem proč a jak jste ji vyfotili a třeba se dostane do výběru fotek na webu v březnové fotogalerii.*

*Zasláním Vaší fotky a komentáře mi udělíte souhlas s jejím uveřejněním spolu s uvedeným jménem. Z důvodu časové náročnosti nebudou později zaslané fotografie zařazeny do výběru.

Hodně zdaru a sil do dubnové výzvy!

Fotovýlet s JakNaFoceni.cz

Taky váš vždycky brzy z jara svrbí nožky a těšíte se na výpravy do lesů a za památkami? Pokud ano, ráda bych vás pozvala na jedinečnou fotoakci: Fotovýlet s JakNaFoceni.cz, při kterém se nejenom projdete pár kilometrů krásnou krajinou Kokořínska, ale také zcela jistě něco pod mým skromným vedením nafotíte.

Datum je 4.5.2019, od 10:00 do 17:00 a půjdeme ze Lhotky do Mšena. Více se o akci dozvíte zde: Fotovýlet s JakNaFoceni.cz.
Přihlásit se můžete prostřednictvím Facebookové události: Fotovýlet Kokořínskem s JakNaFoceni.cz nebo mi pošlete email.

Tak hezké jaro!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>