Kurzy focení

Možná jste již přečetli mnoho článků o focení, možná máte dokonce koupenou i mojí e-knihu Fotíme venku:Doma i na dovolené a přesto máte stále pocit, že čtením se nenaučíte tolik jako přímo naživo v kurzu, ve kterém si navíc budete moci vše pod vedením vyzkoušet a zeptat se na konkrétní otázky, které Vás zajímají.

Právě proto jsem se rozhodla nabídnout výuku focení a to jak pro individuální zájemce “na míru”, tak i kurzy s předem daným rozvrhem pro skupiny.

Kdo jsem? Jmenuji se Lenka Smolinská a tenhle web mě baví. Spojuji v něm své koníčky – focení, psaní a předávání znalostí. Pojďme se společně setkat na individuální lekci focení!

Individuální výuka – kurzy focení na míru

Ne všichni mají čas či zájem účastnit se pravidelných lekcí ve skupině. Možná potřebujete jen rychle oprášit staré znalosti na jedné lekci před dovolenou nebo chcete konzultovat výběr foťáku či Vaše fotografie (úpravy, kompozici, co zlepšit). Anebo chcete více lekcí, ale nemůžete se zavázat k pravidelnému kurzu. V takovém případě je pro Vás vhodná individuální lekce v Praze či jinde podle přání.

Napište mi a domluvte si lekci: lenka@jaknafoceni.cz.

Pro více informací ohledně této nabídky klikněte zde: Individuální kurzy focení.

Tip na super dárek – lekce focení!

Darkový poukaz na lekce focení

Skupinové kurzy focení

Pořádám pouze na požádání pro skupinu. Pro více informací o možnostech skupinových kurzů, jejich náplni a ceně klikněte zde: Skupinové kurzy focení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>